RSS Stavebný pozemok na predaj Bratislava - Nové Mesto  BDZ, s.r.o. Pozemek pro občanskou vybavenost na prodej Bratislava - Nové Mesto  BDZ, s.r.o. Civic-amenities lot na sale Bratislava - Nové Mesto  BDZ, s.r.o. Grundstück für versorgungseinrichtungen na verkauf (angebot) Bratislava - Nové Mesto  BDZ, s.r.o. Telek polgári ellátáshoz na eladás Bratislava - Nové Mesto  BDZ, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Bratislava - Nové Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Bratislava - Nové Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Stavebný pozemok pre občiansku vybavenosť s vypracovanou štúdiou apartmánového domu Jaskový rad, BAIII

Pozemok pre občian.vybavenosť, Predaj, Bratislava - Nové Mesto - Jaskový rad
Ponúkam na predaj stavebný pozemok s predbežne odsúhlasenou štúdiou MÚ Nové Mesto na 4 podlažný apartmánový dom v Bratislave III Nové Mesto, katastrálnom územie Vinohrady, na ulici Jaskový rad. Navrhovaný apartmánový dom má zastavanú plochu 55,3% plochy parcely v dome je navrhnutých 15 apartmánov, recepcia, 7 parkovacích státí a príslušenstvo. Pozemok je možné využiť aj na iný účel stavby,...
Predaj Pozemok pre občian.vybavenosť 570 m2 Bratislava - Nové Mesto Detail 250 000,00 EUR (7 531 500,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia
realitný maklér, reality, byt, dom, nehnuteľnosti, predaj, kúpa bytu, predaj bytu